O ProVerde

ProVerde to firma założona z myślą o tych, dla których ważna jest troska o środowisko i dbają o to, aby dystrybucja ich towarów nie przyczyniała się do jego degradacji. Jeśli ekologia jest Ci bliska, w ProVerde znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do tego, aby Twoje przesyłki dotarły do Klientów nie tylko świetnie zabezpieczone, ale opakowane w ekologiczne materiały.
Efektywność wysyłki towarów i ich bezpieczeństwo to priorytet, dlatego opakowania ProVerde są jakości premium. Stawiamy na dostawców, którzy tak jak my działają proekologicznie, stawiają na nowoczesne rozwiązania, wysoką jakość i funkcjonalność.
Właściwe opakowanie to część całościowego wizerunku firmy. Jeżeli dbasz o zrównoważony rozwój i tak jak Twoi klienci masz dość plastiku, w ProVerde znajdziesz artykuły do pakowania, które stanowią alternatywę dla opakowań plastikowych. Wykorzystując opakowania ProVerde, masz pewność, że nie przyczyniasz się do zaśmiecania planety bezużytecznymi odpadami. W ProVerde nie znajdziesz niczego, co jest w 100% plastikowe. Wszystkie materiały zostały starannie dobrane pod kątem składników, tak, aby były ekologiczne. Większość tych opakowań można poddać recyklingowi lub materiał, którego użyto w procesie produkcji zawiera komponenty biodegradowalne. Bo nawet opakowania, które z pozoru wydają się jednorazowe, również mogą być ekologiczne. Jeśli wykonane są z papieru, jak pudełka, torby lub koperty, można je wykorzystać powtórnie lub przeznaczyć do recyklingu.
Pakujesz eko
W ProVerde znajdziesz jedynie produkty eko i bio. Zapomnij o plastiku!
Produkty jakości premium
Pakujesz eko, a Twoja przesyłka jest świetnie zabezpieczona w transporcie.
Dostawa GRATIS
Twoje zamówienie dowieziemy GRATIS przy zamówieniu od 600 zł *
Odbiór osobisty
Opakowania eko i bio możesz odebrać w ProVerde – zapraszamy!
Bezpieczne płatności
Wybierz wygodną dla siebie formę płatności. W ProVerde bezpieczeństwo transakcji to priorytet.
Czy wiesz, że opakowania mogą być nośnikiem reklamowym?
Aby Twój produkt nie pozostał niezauważony, wyróżnij go nanosząc logotyp firmy lub dowolny tekst na taśmy używane do oklejania opakowań. Nie martw się, nasze taśmy choć trwałe i niezawodne, są wyłącznie papierowe.
W ProVerde wierzymy, że dobre wrażenie o produkcie, który chcemy zaoferować, zaczyna się już w momencie jego dostawy. Dlatego nie będziemy ustawać w poszukiwaniu kolejnych nowoczesnych opakowań ekologicznych, szukając alternatywnych rozwiązań dla opakowań wykonanych ze sztucznych tworzyw.
Zadbaj o proekologiczny wizerunek, świadomość marki i promocję firmy. Bądź eko. Bądź ProVerde.