Koperty kartonowe

Spersonalizuj swoją taśmę!
Dzięki konfiguratorowi do taśmy pakowej masz możliwość jej spersonalizowania i zamówienia w kilku prostych krokach! Nanieś logotyp swojej firmy lub dowolny tekst na taśmę, a Twoja przesyłka stanie się nośnikiem reklamowym. Pakujesz eko, zabezpieczasz przesyłkę, pokazujesz, że dbasz o środowisko. Bądź eko. Bądź ProVerde.

W Pro Verde znajdziesz jedynie ekologiczne koperty: kartonowe, wykonane z tektury, papierowe. Nasze koperty w całości nadają się do recyklingu.

Koperty to ten rodzaj opakowania, który są praktyczny zarówno dla nadawcy jak i dla odbiorcy: koperty są łatwe do spakowania i dzięki paskom klejącym – proste do zamknięcia. Opakowanie jest również proste w otwieraniu dla klienta, wystarczy że odbiorca pociągnie za pasek odrywający.

Koperta to uniwersalny produkt, który zapewni ochronę w transporcie i znajdzie zastosowanie do wysyłki wielu rodzajów produktów.

Rodzaje kopert kartonowych w naszej ofercie

Nasze koperty wyselekcjonowaliśmy nie tylko pod względem przyjazności dla środowiska, ale także pod względem jakości i praktyczności. W Pro Verde znajdziesz nowoczesne i wytrzymałe rozwiązania dedykowane do wysyłki wszystkich rodzajów przedmiotów.

  • Koperty Well Pocket to koperty tekturowe mocne jak pudełka z tektury! – To koperta, która jest mocna jak pudełko wykonane z tektury, a pudełko jest tak płaskie jak koperta. To solidne opakowanie wysyłkowe z tektury falistej, otwierające się szeroko wzdłuż linii zgięcia tworzących prostokąt, może wytrzymać mocne uderzenie. Delikatna zawartość jest bezpiecznie owinięta wytrzymałym materiałem, jakim jest tektura.
  • Koperty Sumo – alternatywa dla kopert bąbelkowych. – koperta SUMO posiada specjalne ekologiczne wypełnienie zabezpieczające, które w całości wykonane jest ze ścinek papieru, dzięki czemu koperta SUMO jest w 100% biodegradowalna i nie przyczynia się do pogorszenia stanu środowiska. Wypełnienie to zastępuje folię bąbelkową. Te nowoczesne koperty nazywane są artykułem przyszłości i doceniane za solidny sposób wykonania, łatwość pakowania i zaklejania. Charakteryzują się jakością premium i są idealne do przesyłania takich przedmiotów jak ubrania, książki, katalogi, narzędzia, elektronika.
  • Opakowania e-Green – ekologiczne opakowanie to najlepszy wybór dla Twojego biznesu online! – Papierowe koperty do e-commerce z blokowym dnem. Opakowania e-Green są dedykowane dla sklepów online, które wysyłając produkty firmami kurierskimi zwracają uwagę na zrównoważony rozwój i efektywność procesu wysyłki.
  • Koperty kartonowe Brief Box – Koperta czy pudełko? Już nie musisz wybierać! – To mocne kartonowe koperty łączą w sobie cechy obu wymienionych – są uniwersalne i niezastąpione. Linie zgięcia pozwalają na rozszerzenie umożliwiające zapakowanie nieporęcznych przedmiotów.

Jakie mamy formaty kopert kartonowych

W Pro Verde znajdziesz wiele rozmiarów kopert, tak, aby można było łatwo dopasować odpowiednią ochronę i znaleźć zastosowanie do wysyłki różnego rodzaju przedmiotów.

U nas znajdziesz koperty kartonowe oraz koperty tekturowe w formacie dostosowanym do różnych wymagań.

Informacje takie jak lista formatów, kolor kopert ich gramatura oraz ilość szt. w opakowaniu znajdziesz na stronie każdego z produktów.

Dystrybutor kopert kartonowych ProVerde

Wybraliśmy dla Was koperty firmy Bong, która prowadzi od wielu lat politykę zrównoważonego rozwoju, co przekłada się na wysoki standard produkcji.Celem tej celem jest ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko.

Dbamy o to, aby papier stosowany przy produkcji kopert pochodził z właściwych źródeł. Prawie wszystkie papiery używane w produkcji posiadają certyfikat FSC®.

Te koperty cechuje jakość premium i cena atrakcyjna dla klienta. Bądź eko. Bądź pro verde!