Papier pakowy

Spersonalizuj swoją taśmę!
Dzięki konfiguratorowi do taśmy pakowej masz możliwość jej spersonalizowania i zamówienia w kilku prostych krokach! Nanieś logotyp swojej firmy lub dowolny tekst na taśmę, a Twoja przesyłka stanie się nośnikiem reklamowym. Pakujesz eko, zabezpieczasz przesyłkę, pokazujesz, że dbasz o środowisko. Bądź eko. Bądź ProVerde.

Papier pakowy i tektura to uniwersalne, ekonomiczne i ekologiczne produkty do opakowania i zabezpieczania produktów.

Dlaczego warto wybrać ekologiczny papier i tekturę?

W naszej ofercie dostępny jest papier pakowy makulaturowy, powstający w procesie recyklingu. Dzięki niewielkiej wadze i niskiej cenie jest ekonomiczny w użyciu. Oferowany produkt jest wytrzymały, sprawia, że niesprzyjające czynniki takie jak światło słoneczne czy wilgośc nie mają dostępu do zawartości przesyłki. Jest odporny na przedarcia, dzięki czemu stanowi doskonałą ochronę dla różnego rodzaju przedmiotów.
Z kolei tektura falista to ekologiczna alternatywa dla folii bąbelkowej. Lekki nawój w rolce jest wygodny w użytkowaniu, daje możliwość przycięcia tektury do dowolnie wybranego przez siebie formatu i sprawia, że tektura nie zajmuje wiele miejsca podczas przechowywania.
Lekki nawój w produkcie, jakim jest papier pakowy kraft sprawia, że jest on wygodny w użytkowaniu.

Jakie rodzaje papieru i tektury ekologicznej mamy w ofercie?

Nasz papier do pakowania kraft wykonany jest z ekologicznych materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością, więc doskonale sprawdzi się do wszelkich zastosowań spożywczych. Można nim owijać takie produkty, jak wędliny, sery oraz wyroby cukiernicze.

W naszej ofercie dostępny jest papier pakowy makulaturowy, powstający w procesie recyklingu, o gramaturze 40 gr/m2, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na rozdarcia.

Tektura falista składa się z dwóch warstw papieru, co zwiększa jej sztywność i właściwości ochronne. Jest z jednej strony gładka, z drugiej karbowana. Może być stosowana do izolacji, a także do zabezpieczenia powierzchni przed uszkodzeniem podczas prac malarskich, remontu lub przeprowadzki.

Zastosowania papieru i tektury pakowej

Papier pakowy kraft często wykorzystywany jest do opakowywania prezentów. W połączeniu ze sznureczkiem czy dowolną tasiemką stworzy estetyczny i elegancki upominek. Doskonale sprawdza się do zabezpieczenia i opakowywania wszystkich innych przedmiotów. Może być stosowany również jako wypełniacz do kartonów. Zabezpiecza, chroni i oddziela od siebie przedmioty umieszczone w przesyłce. Sprawi, że wysyłka stanie się ekologiczna.

Tektura falista to produkt niezbędny podczas transportu, prac remontowych lub przeprowadzki. Wykorzystywana jest również do zabezpieczania i przekładania towarów, takich jak elementy mebli, płyt czy sprzętu sportowego. Format fali sprawia, że ciśnienie rozkłada się równomiernie i nawet produkty o nieregularnych kształtach są chronione przed zarysowaniami i zniekształceniem.

Papier pakowy i tektura – ekologiczne i ekonomiczne pakowanie.

Nasza oferta ekologicznych materiałów do pakowania o różnych gramaturach i szerokim możliwościom zastosowania to nie tylko gwarancja jakości ale i pewność, że przesyłka dotrze do klienta w nienaruszonym stanie. Pakowanie staje się nie tylko ekonomiczne ale też ekologiczne. Przypominamy, że w siedzibie firmy możliwy jest odbiór osobisty zamówionych materiałów.

Bądź eko. Bądź pro verde.