Pudełka tekturowe

Spersonalizuj swoją taśmę!
Dzięki konfiguratorowi do taśmy pakowej masz możliwość jej spersonalizowania i zamówienia w kilku prostych krokach! Nanieś logotyp swojej firmy lub dowolny tekst na taśmę, a Twoja przesyłka stanie się nośnikiem reklamowym. Pakujesz eko, zabezpieczasz przesyłkę, pokazujesz, że dbasz o środowisko. Bądź eko. Bądź ProVerde.

Pudełka kartonowe to doskonałe uniwersalne i wielofuncyjne opakowanie znajdujące wiele zastosowań w branży e-commerce. Podczas wysyłki zabezpieczają wszystkie rodzaje produktów. Wykorzystując wszystkie odpowiednie materiały do spakowania, takie jak wypełniacze czy taśmy, sprawimy, że wysyłane towary trafią do klienta w nienaruszonym stanie.

Rodzaje pudełek tekturowych w naszej ofercie

Dzięki zastosowaniu kilkuwarstwowej tektury i papieru o odpowiedniej gramaturze, pudełko tekturowe jest odporne na uszkodzenia, wytrzymałe i ekonomiczne. Pudełko to produkt, którego możesz używać wielokrotnie, nie tylko prowadząc sklep, ale używając do przechowywania różnego rodzajów przedmiotów w domu.

Duże i małe tekturowe pudełka w naszej ofercie – dostępne wymiary

W Pro Verde znajdziesz różnorodne pudełka kartonowe i opakowania o gabarytach i fasonach dopasowanych do konkretnych potrzeb, głównie uniwersalne pudełka kartonowe klapowe. Nasze pudełka mają szerokość, długość i wysokość, które są dostosowane do gabarytów obowiązujących w Paczkomatach. Teraz z łatwością dobierzesz rodzaj opakowania do przedmiotu, który chcesz wysłać.

Eko pudełka

Kartonowe pudełka są przyjazne środowisku. Nasz sklep oferuje pudełka, które w 100% mogą zostać poddane recyklingowi. Pudełka mają beżowy kolor. Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska i chcesz aby Twoja przesyłka była w pełni ekologiczna, wypełnij ją biodegradowalnym wypełniaczem Skropak oraz zaklej taśmą papierową. Jeśli prowadzisz firmę, dodaj nadruk reklamowy na taśmie. Teraz Twoja eko paczka to nie tylko opakowanie – to nośnik reklamowy!

Dystrybutor pudełek tekturowych ProVerde

W Pro Verde znajdziesz solidne pudełka klapowe polskiej produkcji, wykonane z tektury 3-warstwowej o fali B. Nasze pudełka łatwo złożyć. Jedyne, czego będziesz jeszcze potrzebować do swojej ekologicznej przesyłki, to taśma do oklejenia opakowania (link?) oraz wypełniacz (link). Twoja przesyłka jest gotowa! To nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale również kosztów. Bądź eko. Bądź pro verde.