Akcesoria do pakowania

Spersonalizuj swoją taśmę!
Dzięki konfiguratorowi do taśmy pakowej masz możliwość jej spersonalizowania i zamówienia w kilku prostych krokach! Nanieś logotyp swojej firmy lub dowolny tekst na taśmę, a Twoja przesyłka stanie się nośnikiem reklamowym. Pakujesz eko, zabezpieczasz przesyłkę, pokazujesz, że dbasz o środowisko. Bądź eko. Bądź ProVerde.

Akcesoria do pakowania to drobne, niedrogie, ale niezbędne dla klienta produkty. Używając ich do opakowań możemy w pełni zabezpieczyć naszą przesyłkę.

Sznurki do pakowania

W ofercie Pro Verde w kategorii akcesoria dostępny jest sznurek jutowy ekologiczny.

Sznurek jutowy ekologiczny z juty to jeden z naszych naturalnych produktów. Wykonany jest z włókien juty. Ten przedmiot możemy wykorzystać do zabezpieczania opakowań, pakowania produktów lub dekoracji prezentów w utrzymanych w stylu ekologicznym. Może okazać się przydatny również w ogrodnictwie czy do archiwizacji dokumentów.

Ten wytrzymały i odporny na działanie warunków atmosferycznych sznurek do pakowania dostępny jest w rozmiarze około 1 mm x 140 m.

Akcesoria do pakowania od ProVerde

W Pro Verde ważne jest, aby wszystkie produkty dostępne dla klienta zarówno indywidualnego, jak firm, były ekologiczne. Dlatego w naszym sklepie nie znajdziesz niczego, co jest w 100% wykonane z tworzyw sztucznych. Będziemy stale szukać naturalnych surowców i rozszerzać ofertę produktów. Wkrótce w dziale akcesoria do pakowania pojawią się nowe produkty!

Wierzymy, że wizerunek firmy zaczyna się już od etapu wyboru opakowań i dystrybucji produktów. Bądź eko. Bądź pro verde.