Wypełniacze do paczek

Spersonalizuj swoją taśmę!
Dzięki konfiguratorowi do taśmy pakowej masz możliwość jej spersonalizowania i zamówienia w kilku prostych krokach! Nanieś logotyp swojej firmy lub dowolny tekst na taśmę, a Twoja przesyłka stanie się nośnikiem reklamowym. Pakujesz eko, zabezpieczasz przesyłkę, pokazujesz, że dbasz o środowisko. Bądź eko. Bądź ProVerde.

Firmy na całym świecie wykorzystują wypełniacze do zabezpieczania swoich przesyłek. Skropak to ekologiczny wypełniacz przeznaczony do zabezpieczania towaru w transporcie. To doskonałe rozwiązanie do pakowania, które znajduje zastosowanie w bardzo wielu branżach.

Dlaczego wybraliśmy ten rodzaj wśród wielu rodzajów wypełniaczy do kartonów?

Specjalnie dobrany skład i kształt granulatu sprawia, iż Skropak to wypełniacz do paczek, który doskonale zabezpiecza produkty do wysyłki łatwo wypełniając każdą wolną przestrzeń kartonu i chroniąc towar przed uszkodzeniem, zanim paczki trafią w ręce klienta.
Skropak:
– to doskonałe zabezpieczenie produktów
– dokładnie wypełnia paczkę
– jest łatwy, szybki i niedrogi w użyciu
– chroni produkty we wszystkich kształtach i
rozmiarach
– nadaje się do wszelkiego rodzaju kartonów
– bezpieczny dla środowiska
– wykonany na bazie składników pochodzenia
roślinnego
– biodegradowalny i kompostowalny
– lekki, wytrzymały i antystatyczny

Rodzaje wypełniaczy Skropak w naszej ofercie

W Pro Verde znajdziesz wypełniacz, o gabarycie jak Ci odpowiada. Oferujemy opakowania zawierające 200 i 400 litrów.

Ekologiczny wypełniacz do paczek od ProVerde

Skropak jest wykonany na bazie materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest w 100% biodegradowalny i nietoksyczny. Po spełnieniu swojej funkcji granulat może być ponownie wykorzystany lub łatwo i bezpiecznie utylizowany poprzez kompostowanie lub rozpuszczenie w wodzie. Skropak nie zawiera toksycznych dodatków, dzięki czemu zminimalizowane zostało ryzyko wywołania podrażnień u dzieci. Produkt jest też bezpieczny dla zwierząt domowych. Dzięki wykorzystaniu łatwo odnawialnych źródeł surowców proces produkcyjny tego produktu wspiera strategię zrównoważonego rozwoju. Począwszy od pól uprawnych aż do miejsca dostawy, zastosowanie chrupków Skropak ma minimalny wpływ na środowisko naturalne, zapewniając odbiorcy przesyłki wiele alternatywnych metod bezpiecznej utylizacji.

Bądź eko. Bądź pro verde.