Taśmy papierowe

Spersonalizuj swoją taśmę!
Dzięki konfiguratorowi do taśmy pakowej masz możliwość jej spersonalizowania i zamówienia w kilku prostych krokach! Nanieś logotyp swojej firmy lub dowolny tekst na taśmę, a Twoja przesyłka stanie się nośnikiem reklamowym. Pakujesz eko, zabezpieczasz przesyłkę, pokazujesz, że dbasz o środowisko. Bądź eko. Bądź ProVerde.

Wykorzystując taśmę papierową przy zabezpieczeniu przesyłek pokazujesz klientom nie tylko dbałość o środowisko. Jeśli naniesiesz na nią logotyp firmy lub dowolny napis, stanie się dodatkowo nośnikiem reklamowym, dzięki któremu Twoja marka stanie się rozpoznawalna.

Ten produkt służy nie tylko do zamykania opakowań i zabezpieczenia ich przed rozdarciem, ale może promować Twoją firmę i produkt, zwiększać rozpoznawalność i budować wizerunek, jak tworzy Twój sklep.

Taśmy papierowe w naszej ofercie

  • Ekologiczna gładka taśma papierowa wykonana z brązowego papieru, z klejem kauczukowym.
    Ta uniwersalna taśma pakowa papierowa nadająca się do recyklingu służy do zamykania i zabezpieczania przesyłek.
  • Ekologiczna taśma papierowa do personalizacji wykonana z brązowego papieru, z klejem kauczukowym.

Cechy produktu:
– odporna na uszkodzenia i rozdarcia.
– wytrzymała
– uniwersalna
– odporna na warunki pogodowe i rozdarcia
– kompostowalna
– biodegadowalna
– pasuje do standardowych dyspenserów do taśm

ROZMIAR:
Szerokość [mm] : 48, Długość [m] : 50

Jakie są zastosowania taśm papierowych?

Taśma papierowa, na której powierzchni możesz nanieść dowolny nadruk, na przykład logo swojej firmy, posłuży nie tylko do zamykania opakowań i zabezpieczenia ich przed rozdarciem. Ten produkt może promować Twoją firmę, zwiększać rozpoznawalność produktu i budować wizerunek marki!

Natomiast mocna gładka taśma papierowa wykonana z brązowego papieru w połączeniu z klejem z naturalnego kauczuku, jest w pełni ekologiczna. To uniwersalny produkt, który służy do zaklejania paczek i kartonów.

Taśmy papierowe od ProVerde

Taśma papierowa gładka lub taśma pakowa z nadrukiem, również wykonana z papieru, to ekologiczne taśmy charakteryzujące się wytrzymałością i odpornością na warunki pogodowe. Są kompostowalne, biodegradowalne i nadają się do recyklingu.

Te produkty cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Bądź eko. Bądź pro verde!