Reklamówki, torby biodegradowalne

Spersonalizuj swoją taśmę!
Dzięki konfiguratorowi do taśmy pakowej masz możliwość jej spersonalizowania i zamówienia w kilku prostych krokach! Nanieś logotyp swojej firmy lub dowolny tekst na taśmę, a Twoja przesyłka stanie się nośnikiem reklamowym. Pakujesz eko, zabezpieczasz przesyłkę, pokazujesz, że dbasz o środowisko. Bądź eko. Bądź ProVerde.

Biodegradowalne reklamówki z uszami, nawinięte na rolkę, w uniwersalnym rozmiarze. Przyjazne dla środowiska. Reklamówki te stanowią alternatywę dla jednorazowych plastikowych reklamówek foliowych wykonanych z materiałów, które nie są ekologiczne i biodegradowalne.

Zalety naszych reklamówek biodegradowalnych

Reklamówka ta zawiera dodatek oksybiodegradujący d2w.

Pod wpływem tego dodatku następuje dwufazowy rozkład tworzyw sztucznych. W pierwszej fazie, chemicznej,następuje rozkład folii na drobne cząsteczki – monomery. W drugiej fazie torby te ulegają między innymi pod wpływem czynników bioenzymatycznych, rozkładowi do substancji organicznych, przyswajalnych przez rośliny. Jeśli bio reklamówki są właściwie użytkowane, a następnie trafiają do sortowni, czyli do recyklingu, to dodatki biodegradowalne nie są potrzebne. Natomiast jeśli z jakiegoś powodu produkt trafi do środowiska naturalnego, to dodatki spowodują, że szkodliwy wpływ produktów z tworzyw sztucznych zostanie znacznie zredukowany. Skróci się zarówno czas, w jakim produkt się rozkłada, jak i wpływ wywierany przez chemiczna i fizyczną strukturę odpadów.

Te ekologiczne torby ulegną biodegradacji w pełni w ciągu od 18 do 24 miesięcy.

Jakie mamy dostępne wymiary reklamówek i toreb?

Reklamówki biodegradowalne dostępne w naszej ofercie mają uniwersalny rozmiar pozwalający na wykorzystanie torby na wiele różnych sposobów. Torba ma rozmiar 41 cm (wysokość z uszami) x 21 cm (szerokość). Ich grubość to . Reklamówki nawinięte są na rolkę, a ich ekologiczne tuleje wykonane są z tektury, co oznacza, że te elementy są w pełni kompostowalne i można je poddać recyklingowi.

Zastosowania reklamówek i toreb biodegradowalnych

W ofercie Pro Verde oprócz reklamówek dostępne są również ekologiczne worki i woreczki bio LD przyjazne środowisku, również wykonane w technologii z użyciem dodatku oksybiodegradującego d2w. Można je wykorzystać na wiele przydatnych sposobów, na przykład do przechowywania i opakowywania różnych towarów lub jako worki na śmieci.

Zarówno reklamówki biodegradowalne jak i worki i woreczki bio LD wyprodukowane z dodatkiem oksybiodegradujący d2w to wygodne i uniwersalne opakowanie. Produkty te doskonale sprawdzą się do codziennych zakupów, a także przechowywania i transportowania różnorodnych towarów. Ze względu na swoją trwałość mogą być używane wielokrotnie. Reklamówki i worki są praktyczne i przydatne – ciężko byłoby je wyelimnować z codziennego użytku, ale warto zadbać o to, aby używać ich w postaci bio, bardziej przyjaznej środowisku. Używając tych produktów w swojej działalności, pokazujesz klientom dbałość o środowisko naturalne oraz tworzysz proekologiczny wizerunek firmy.

Dystrybutor reklamówek oraz toreb biodegradowalnych ProVerde

Jeśli świadomie wybierasz ekologiczne opakowania i przedmioty z surowców naturalnych, torby LD i reklamówki, choć nie są w pełni kompostowalne, są biodegradowalne i stanowią ekologiczną alternatywę dla plastiku. Nie generujmy niepotrzebnych śmieci. Bądź eko. Bądź pro verde.